רגע אחרי הניתוח

התאוששות מניתוח

ישנו לא מעט מידע לגבי התהליך שקודם לניתוח הגדלת החזה – איך לבחור את המנתח או המנתחת? לאיזה גודל כדאי להגדיל,באיזה סוג שתלים לבחור? אילו הכנות לבצע לקראת הניתוח וממה להימנע? ועוד ועוד, אך יש פחות מידע על מה קורה רגע אחרי הניתוח ובזה הייתי רוצה לגעת במאמר זה. אז מה קורה באמת לאחר הניתוח? סביר להניח כי המנתח שלך ייתן לך תרופות נגד כאבים (לפירוט – https://paindoctor.co.il/%D7%AA%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A8%D7%A9%D7%9D-%D7%A0%D7%92%D7%93-%D7%9B%D7%90%D7%91%D7%99%D7%9D/ ) בכדי להקל על הכאבים שלך כאשר הרדמת הניתוח שלך תתפוגג. במשך 24 השעות הבאות שלאחר הניתוח, מומלץ להתרחק מהפעלת מכונות מכל סוג שהוא, כולל נהיגה, שכן ההרדמה הכללית עדיין תשפיע על כישורי ההיגיון והתיאום שלך. זו הסיבה שחשוב מאוד לדאוג למלווה הביתה ממקום הניתוח. דרישה זו מקשה קצת על נשים שרוצות לשמור את ההליך בסודיות ולהימנע מפרסום פומבי. עם זאת הדרישה מחייבת ולכן את צריכה לחשוב מי האדם הקרוב לך שאת יכולה לחלוק איתו את המידע על התהליך ולבקש את עזרתה או עזרתו בהגעה הביתה.
גם לאחר ההגעה הביתה תצטרכי להימנע מפעילות גופנית רצינית ולא תוכלי ממש לחזור לשגרה מלאה בימים הראשונים. בנוסף לקושי גם תצטרכי להשקיע משאבים במימוש ההוראות שניתנו לך על ידי המנתח שלך באדיקות כדי להבטיח התאוששות מלאה ומוצלחת ובמינימום סימנים חיצוניים.

לאחר הניתוח יתכן שתצטרכי ליטול תרופות נגד כאבים במשך מספר ימים ולהתרחק מכל פעילות מאומצת. את תצטרכי לחזור למרפאה לביקורת וגם להתאים את הבגדים, מקום הלינה ועוד לתנאים של ההתאוששות שלאחר הניתוח. גם כאן חשוב שתמיד יהיה בכוננות מישהו שיוכל לעזור לך במקרה הצורך, לא מומלץ לעבור תקופה זו לבד.  
בין היתרונות של ניתוח הגדלת חזה: מראה מאוזן לשדיים, שדיים מלאים וגדולים יותר, שיפור המחשוף הנשי, שיפור הביטחון העצמי וההערכה העצמית. שיקום נראות לאחר ירידה משמעותית במשקל, כריתת שד או השוואה סימטרית בין השדיים. מן הסתם נשים שחברותיהן עברו ניתוח הגדלה מוצלח הן בנקודת פתיחה טובה יותר כי יש להן אישור חברתי לתהליך, המלצות, ידע על התהליך ועל התוצאות האפשריות ועוד. במובן זה חשוב לפני הכניסה לכל הנושא להטמיע את עצמך בסיסה כזו בצורה פיזית או מקוונת. פרט לבולטות החזה קיימת גם בולטות לפנים ולכן תהליכי טיפול בפנים כגון פילינג יכולים להביא תוצאות דומות, לקריאה – https://www.dr-erik.co.il/%D7%A4%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%92-%D7%A2%D7%9E%D7%95%D7%A7